Теңдіктер тура болатындай жакшалар қойып жаз 3+5×4=32,3+5•4=23,3+5•4-2=30,3+5•4-2=13,5-4•1=1,5+4•1=9


Ответы на вопрос

Отвечает Chuchaev Mustafa.

Ответ:

(3+5)×4=32

3+(5•4)=23

(3+5)•4-2=30

3+5•(4-2)=13

5-(4•1)=1

5+(4•1)=9

можно лучши ответ?