159. Бөлінгіштіктің белгілерін қолданып 1) 1980 саны 18 санына;2) 1100 саны 55 санына бөлінетінін

түсіндіріңдер.СРОЧНООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Зуева Алёна.

1980:18=110

1)1980:18=(1800+180)=1800:18+180:18=100+10=110

2)1100:55=(1045+55)=1045:55+55:55=19+1=20

1100:55=20