Ағасы інісінен 7 жас үлкен. Екеуінің жастарының қосындысы 25-ке тең. Ағасы мен

інісі неше жаста? Теңдеу құр және оны шеш. Жауабы: інісі, ағасы  жаста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабалова Поля.

Ответ:

X+x+7=25

2x+7=25

2x=25-7

2x=18

x=9

Інісі 9

Ағасы 16