Көбейтудің үлестірімдік қасиетін пайдаланып,қосынды,айырма түрінде жазыңдар 1) 2(x + 3); 3)9(4 +

y) 5)6(m +3);2) 4(x - 5); 4)5(y - 2) 6)7(n - 8);7)5(a + 7);8)4(b - 3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Белявский Дима.

Ответ:

1) 2(x + 3)=2x+6

3) 9(4 + y)=36+9y

5) 6(m +3)=6m+18

2) 4(x - 5)=4x-20

4) 5(y - 2)=5y-10

6) 7(n - 8)=7n-56

7) 5(a + 7)=5a+35

8) 4(b - 3)=4b-12