(65:26):13және(65:13)×26және(26:13)×65​Өрнектін мәнін салыстырыңдар


Ответы на вопрос

Отвечает Сухинина Маргарита.

Ответ:

1)32,5 2)130 3)12.

Пошаговое объяснение:

65/25=2,5*13=32,5

65/13=5*26=130

26/13=2*6=12