.3) (x+76) : 7=15;тет деуді шешіңдер:​


Ответы на вопрос

Отвечает Боголюбов Тимоха.

Ответ:

X=29

Пошаговое объяснение:

(x+76):7=15

x+76=15*7

x+76=105

x=105-76

x=29