Відстань між двома пристанями 24 км. Скільки часу потрібно екскур- сійному катеру на шлях від

першої пристані до другої й назад, якщовласна швидкість катера 9 км/год, а швидкість течії ріки З км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пахомова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24/(9+3) +24/(9-3)=2+4=6 ч