144. 1; 3; 9; 27; 81; ... сандар тізбегінің құрастыру ережесін ойлап тауып, оның келесі үш

мүшесін жазыңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Персикова Соня.

Ответ:

1×3=3

3×3=9

9×3=27

27×3=81

81×3=243

243×3=729

729×3=2187