Знайди значення виразів, застосувавши переставну властивість дії множення.3×5×3, 2×9×2, 2×4×3


Ответы на вопрос

Отвечает Крехов Степан.

3*5*3=5*3*3=5*9=45

2*9*2=9*2*2=9*4=36

2*4*3=4*2*3=4*6=24

Отвечает Федоренко Саша.

Ответ:

3×5×3=45 2×9×2=36 2×4×3=24