95. Өрнектерді ықшамд 1) 2x + 3x; 3) 52) 7x - 4x; 4) 696. Ортақ көбейткішт1) 7а + 7. 3:​


Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Алена.

Ответ:

1. 3x-5 + 2x = -4 + 7X + 3 (ұқсас мүшелерді келтіріп, есептеңіз)

2. 5X-5 = -1 + 7X (берілген теңдеудің басқа бөлігіне жылжытыңыз)

3.5 x-7x = -1 + 5 (ұқсас мүшелерді келтіріңіз.Вычислить)

4. - 2x = 4 (теңдеудің екі бөлігін де 2-ге бөліңіз)

5. x = -2 (жауап )