Відстань між містами автомобіль долає за 5 год 30 хв. Якби його швидкість була на 19 км/год

більша, то на цей шлях автомобілюпотрібно було б4 год 24 хв. Визнач відстань між містами.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вострикова Настя.

Ответ:

418 км

Пошаговое объяснение:

5 ч 30 мин = 5 ч + 30/60 ч = 5,5 ч

4 ч 24 мин = 4 ч + 24/60 ч = 4,4 ч

x - начальная скорость автомобиля, км/ч.

5,5x=4,4(x+19)         |×10/11

5x=4x+76

5x-4x=76

x=76 км/ч

5,5·76=418 км - расстояние между городами.