Знайдіть найбільший спільний дільник чисел: 36 і 6 срочно!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Макурина Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 6  і 36

6 = 2*3

36 = 2*2*3*3

Виберемо однакові прості множники в обох числах.

2, 3

Знаходимо добуток однакових простих множників

НСД (6; 36) = 2*3 = 6