Скляр за 3 дні засудив 24 однакові вікна. Скільки таких вікон він засудить за 12 днів, працюючи з

такою ж продуктивністю?

Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Марина.

Пошаговое объяснение:

24-3=21

21-12=9 ну как-то так

Отвечает Жупан Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24 : 3 = 8 (ок.) - в день

8 * 12 = 96 (ок.)

Ответ: 96 окон