Точка C належить відрізку AB відрізок AC дорівнює 15 сантиметрів а відрізок AB на 5 см більший за

відрізок AC. чому дорівнює довжина відрізка BC. чи є в умові задачі зайві дані. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зябриков Иван.

Ответ:

1) 15+5= 20(см) отрезок АВ

2) 20-15=5(см) отрезок ВС

лишнее " а відрізок AB на 5 см більший за відрізок AC."

можно было иначе сделать условие. А так если АС известно  это 15 и второй отрезок добавляет длину на 5 см то становится понятна величина отрезка, зачем ее искать.