Знайти найбільший спільний дільник і найменше спільне країни чисел 42 і 112


Ответы на вопрос

Отвечает Бакунин Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 42 і 112

42=2 *3* 7

112=2* 2* 2 *2* 7

Виберемо однакові прості множники в обох числах.

2, 7

Знаходимо добуток однакових простих множників і записуємо відповідь

НСД (42; 112) =2*7=14

НСК(42; 112)=2* 2 *2*2* 7*3  =336