Основою прямого паралелепіпеда э ромб. Знайдіть площу бічної повер хнi паралелепіпеда якщо площi

його діагональних перерізівдорівнюють 6 см^2 i 8 см^2​

Ответы на вопрос

Отвечает Бухмина Ангелина.

d₁*h=6

d₂*h=8

d₁/d₂=6/8

d₁=3d₂/4

Квадрат стороны ромба равен

а²=(1/4)*(d₁²+d₂²)=(1/4)(d₂²+9d₂²/16)=25d₂²/(16*4)=5²d₂²/8²

сторона ромба a=5d₂/8; тогда площадь боковой поверхности

s=4*(5d₂/8)*h=5*8/8=20/см²/