На клумбі розцвіло 15 нарцисів і 12 тюльпанів. Для букета зрізали 5 квіток. Скільки квіток

залишилось на клумбі

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Лина.

Ответ:

15+12=27(к)ВСЕГО

27-5=22(К)ОСТАЛОСЬ

Пошаговое объяснение:

Отвечает Зеленин Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15+12=27(к)ВСЕГО

27-5=22(К)ОСТАЛОСЬ