Число 2300 збільшити на добуток чисел 40 і 9


Ответы на вопрос

Отвечает Вагайцева Даша.

Ось тримай відповідь^^

тільки повтори правила добутку,частки, суми ,щоб не було таких запитань.

Перший вираз виглядає так:

2300+40×9=2660

1) 40×9=360 2) 2300+360=2660