Пропрцияның белгісіз мүшесін табындар 12:7=9х


Ответы на вопрос

Отвечает Chuishbayeva Saule.

 \frac{12}{7} =  \frac{9}{x}  \\ x =  \frac{9 \times 7}{12}  = 5.25

5 \frac{1}{4}

Вроде правильно.