Запишіть десятковий дріб у вигляді звичайного дробу і скоротіть його якщо: 1) 0,162) 0,37 3)

0,63Пж срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Мурсалова Фидан.
1) 0,16 = 16/100 = 4/25

2) 0,37 = 37/100

3) 0,63 = 63/100