Одна сторона прямокутника дорівнює 15 см. а периметр 80 см. Знайдіть другу сторону прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Pinto Tomyy.
80:2-15=25 (см)-друга сторона;
Отвечает Пономарев Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Периметр прямокутника дорівнює:

P=2*(a+b)

знайдемо другу сторону:

a=(P-2b)/2=(80-2*15)/2=25 см