Два відношення значення яких дорівнює 3


Ответы на вопрос

Отвечает Сургутская Кристина.

Ответ:

Нехай перше число х, а друге у. Тоді вірно наступне: x / y=3 (або x=3y) і те, що(x^2+y^2)/(x+y)=5. Оскільки x=3y, то підставимо в значення x Значення 3y: (9y^2+y^2)/(3y+y)=5, тоді 10y^2/4y=5, і в підсумку: 2,5 y=5, тоді y=2, а відповідно x=3*2=6. Перевіримо: 6/2=3? так, (2^2+6^2)/(2+6)=5? Так.