72:(х+12)=4 және тексеруді орындаңыз пж помагите​


Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Костя.

Ответ:х=6

72:(х+12)=4

х+12=72 : 4

х+12=18

х=18-12

х=6

Проверка:

72:(6+12)=4

72:18=4

4=4

Пошаговое объяснение: