При якому значенні числа а розв'язком рівняння (3х):54=5/а буде число 15 ?

1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Кашутин Антон.

Ответ:

а=6

Пошаговое объяснение:

3*15/54=5/а

9/54=1/а

1/6=1/а

а=6

1 0