Записати звичайним нескоротним дробом:а) 0.6 б) 0.36 в) 0.245 допоможіть 18 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Баширова Аделя.

Ответ:

 \frac{6}{10}  \\  \frac{36}{100}  \\  \frac{245}{1000}