133:(х-95)=7 теңдеуді шешу керек көмектесіңдерші пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Дмитрий.

Ответ:

133:(x-95)=7

x-95=133:7

x-95=19

x=95+19

x=114

133:(114-95)=7