Заміни * цифрами коли відомо що сума цифр першого числа дорівнює 11 а сума цифр другого числа

дорівнює 10:5**+*2*+5*=1000

Ответы на вопрос

Отвечает Ноябрёва Даша.

Ответ:

10:5+2+5= 2+2+5=4+5=9