Задача? Катруся задумала число.Якщо до цього числа додати 96 і отриману суму відняти від 400, то

одержимо 275 .Яке число задумала катруся?

Ответы на вопрос

Отвечает Карих Полина.

Ответ:

Катруся задумала число 29

Пошаговое объяснение:

400 - (x + 96) = 275

400 - x - 96 = 275

400 - 96 - 275 = x

29 = x *x = 29

Отвечает Черепанова Юля.

Маємо рівняння:

400-(х+96)=275

400-х-96=275

400-96-275=х

х=29.

Відповідь: число 29.

Перевірка:

29+96=125

400-125=275