Тарас витратив 20хв з української мови - 15хв а з математики - 25хв. Скільки часу Тарас виконував

домашне завдання

Ответы на вопрос

Отвечает Есенгелди Адема.

20+15+25=60хв
60хв=1час

або 
20+15=35
35+25=60