Сторона ВС трикутника АВС лежить на площині а, перетинає сторони АВ і АС у точках B1 і С1

відповідно. Знайдіть відрізок ВС, якщо В1С1 = 12 см, АС1 : С1С = 3 : 5

Ответы на вопрос

Отвечает Копжасарова Жибек.

Відповідь:

32

Покрокове пояснення:

Утворилися два подібні трикутники, і сторона BC відноситься до сторони B1C1 = 8 : 3, тому  BC = B1C1/3*8 = 12/3*8 = 4*8= 32.