7. Теңдеулерді шеш. 150 +а - 920 - 40х - 340 - 180 + 20у : 6 - 63 : 78. - 100 - 688. Есепте​


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.150+a-920-40=

=150+a-960=

=a-(960-150)=

=a-810

2.x-340-180+20=

=x-500

3.y:6-63:7=

=y:6-9=

=y-54

4.8-100-68=

=160

Лайк бас және де пригласить етуге бас