Знайти зовнішні кути рівнобедреного трикутнику, кут при основі якого дорівнює 48 СРОЧНО 50 БАЛОВ


Ответы на вопрос

Отвечает Карсакова Даша.

Дано: Δ  АВС, АВ=ВС, ∠А=∠С=48°. Знайти ∠КАВ, ∠ ВСТ, ∠МВС.

∠АВС=180-(48+48)=84°

Внутрішній і зовнішній кути в сумі складають 180°.

∠КАВ=∠ ВСТ=180-(48+48)=132°

∠МВС=180-84=96°

Відповідь: 132°, 132°, 96°