Допоможіть !!! Знайти периметер прямокутної ділянки , довжина якої дорівнює найменшому

двозначному числу , а ширина - на 3 см менша довжини

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

13,3

Отвечает Агаев Исмаил.

Ответ:

34

Пошаговое объяснение:

Найменше двозначне число 10

10-3=7 ширина ділянки

Р=(а+b)×2 P=(10+7)×2=34