Берилген болшектерди кыскарылмаитындаи етип жаз 40/12 20/56 21/48


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Настя.
40/12=10*4/3*4=10/3=3 1/3
20/56=5*4/4*14=5/14
21/48=7*3/16*3=7/16
Солай ма?