1) Берилген сандарды 6 эсе чонойт: 3, 5, 7, 9, 10, 1 2) Берилген сандарды 6 эсе кичирейт: 12, 24,

48, 42, 60, 6 пж

Ответы на вопрос

Отвечает Рябова Диана.

Ответ:

1) 3*3*3*3*3*3=729

5*5*5*5*5*5=15625

7*7*7*7*7*7=117649

9*9*9*9*9*9=531441

10*10*10*10*10*10=1000000

1*1*1*1*1*1= 1

Пошаговое объяснение:

2) эгер мен туура түшүнсөм, анда бөлүү керек ..

60/6=10

42/6=7

48/6=8

24/6=4

12/6=2