За два дні туристи подолали 36км. Яку відстань долали туристи кожного дня, якщо першого дня вони

подолали на 2км менше, ніж другого? Розв’язання День | Подолали, км | 1 день х-2 2 день х Разом 36 (х-2)+х=36, х-2+х=36, 2х-2=36 Завершіть розв’язання

Ответы на вопрос

Отвечает Мирных Аня.

Пошаговое объяснение:

2х=36+2

2х=38

х=38/2

х=19

Отвечает Первых Роман.

Ответ:

2х=36+2

2х=38

×=19 км

відповідь: 19 км