Одна зі сторін трикутника дорівнює 15 см друга сторона на 9 см більша за першу А третя сторона

вдвічі менша від другої.Знайдіть периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Леонтьева Милена.

Ответ:

51 см

Пошаговое объяснение:

1 сторона - 15 см

2 сторона - (15+9) см

3 сторона - (15+9):2 см

2сторона = 15 + 9 = 24 см

3 сторона = 24:2 = 12 см

Р = 15 + 24 + 12 = 51 см