ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА Як зміниться частка, якщо: а) ділене і дільник помножити на одне і те ж

число; б) не змінюючи діленого, дільник збільшити в k разів?

Ответы на вопрос

Отвечает Вологдина Лиза.

Ответ:

а) никак

б) уменьшится в к раз

Пошаговое объяснение:

а / b = ak / bk, так как k сократится

a / bk = a / b * 1 / k = a / b / k