Коли плавець відплив від пристані на 0,54 км, за ним поплив човен. Швидкість плавця дорівнює 1,8

км/год, а човна - у 2,5 раза більша. Через який час човен наздожене плавця?

Ответы на вопрос

Отвечает Усова Дарья.

Ответ:

човен наздожене плавця 0,2 часа или 12 хвилин

Пошаговое объяснение:

Швидкість плавця дорівнює 1,8 км/год, а човна 2,5 *1,8=4,5км/год.

щогодини відстань між ними скорочується на 4,5-1,8=2,7км/год.

відстань було 0,54км. Надор розділити на швидкість скорочення відстані і отримаємо 0,54/2,7=0,2   0,2*60=12 хвилин