за перший тиждень було відремонтовано 3/7 дороги,за другий -40% остачі,а за третій решту 14,4км

Скільки км дороги було відремонтовано за три тижні

Ответы на вопрос

Отвечает Соколовская София.

Ответ: 42 км

Пошаговое объяснение:

За три тижні відремонтовано приймемо  за одиницю (ціле).

1) 1 - 3/7=4/7 - решта шляху

2) 4/7*40%:100= 8/35 - відремонтували за другий день

3) 4/7-8/35=  (20-8)/35=12/35 решта шляху дорівнює 14,4 км;

4) 14,4 : 12/35 = 14 2/5*35/12= 72/5*35/12= 42км- дороги було відремонтовано за три тижні