Запиш два дропу яки доривнють 2/7​


Ответы на вопрос

Отвечает Хромов Денис.

Ощоб звести дрыб до знаменника, потрібно  знайти число, на яке потрібно помножити знаменник для отримання потрібного, і на це число перемножити і верхнє число і нижнє

в цьому випадку, щоб 7 звести до 21, треба 7 помножити на 3, відповідно верхнє число, 3 теж множимо на три

отримуємо

6/21твет:

Пошаговое объяснение:

Отвечает Шаехов Даниель.

Ответ:

2/7=4/14=6/21

Пошаговое объяснение:

Умножаешь дробь на любое число и получаешь