Заваду були потрібні робітники 25 токарів і 12 слюсарів. Першого дня приняли на роботу 15

робітників. Скільки ще треба приняти???

Ответы на вопрос

Отвечает Горячева Екатерина.

Ответ : Требуется еще принять : (25 + 12) - 15 = 37 - 15 = 22 работника