Знайдіть найбільший спільний дільник 27 і 36


Ответы на вопрос

Отвечает Лагунова Ира.

27 = 3 * 3 * 3,

36 = 2 * 2 * 3 * 3,

НСД (27, 36) = 3 * 3 = 9