Вісім вантажівок можуть перевезти вантаж за 3 дні.За скільки днів зможуть перевезти вантаж 6 таких

вантажівок? Скільки вантажівок потрібно,щоб перевезти цей вантаж за 2 дні​

Ответы на вопрос

Отвечает Науменко Сергей.

Ответ:

решение

8 - 3

6 - х

6/8 = 3/х

х = 4

6 перевозок за 4 дни

х/8 = 3/2

х = 12

весь вентаж за 2 дни 12

Пошаговое объяснение: