Знайдіть число: 1)3/4 якого дорівнюють 12; 2) 6/13 якого=24; 3)0,9 якого=81​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Екатерина.

Ответ:

3/4 якого 12 = 16

6/13 якого 24 =  52

0,9 якого 81 = 90

Пошаговое объяснение:

3/4 якого дорівнюють 12 = 12:3* 4= 16

6/13 якого дорівнюють 24 = 24:6*13= 52

0,9 якого дорівнюють 81 = 9/10  якого дорівнюють 81 = 81:9*10= 90