За 3 години роботи 6 Гончарів виготовили 36 глечиків, порівну кожний. Скільки глечиків зробить 1

гончар за 8 год. пожалуйста напишите объяснение 2 действия

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Ксения.

Ответ:

1) 36 / 6 = 6 глечикiв зробляет 1 гончар за 3 години

2) 6 / 3 = 2 глечикiв зробляет 1 гончар за 1 годину.

3) 2 * 8 = 16 глечикiв зробит 1 гончар за 8 годин.

Ответ: 16 глечикiв.