За три рейси 4вантажні автомобілі вивезли з відкритої шахти 144т руди. скільки тонн руди вивезуть

5автомобілів за один рейс? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Аганина Катя.

Ответ:

1) 144÷3= 48 т.руди вивезли 4 авт. за 1 рейс

2) 48÷4=13 т.руди 1 авт.

3) 13×5= 65 т. руди вивезуть 5 автомобiлiв за один рейс