Помогите пожалуйста : Із одного міста у протилежних напрямках виїхали одночасно два автомобілі.

Швидкість одного з них дорівнювала 74 км/год,, що на 8 км/год. більше, ніж швидкість другого. Якою буде відстань між ними через 7 год. після початку руху? ( желательно с решением) дам 10 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Варваринець Дашка.
1)74+8=82 (км/год)-швидкість 2 автомобіля;
2)74*7=518(км)-відстань 1 автомобіля;
3)82*7=574(км)-відстань 2 автомобіля;
4)574-518=56(км)
Відповідь:через 7 год відстань між авто буде 56 км