2*(y-9)-5*(y-3,6) уравнение в подробном объяснении пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Ярый Витя.

Ответ:

-3у

Пошаговое объяснение:

2(у-9)-5(у-3,6)=2у-18-5у+18=-3у

Як я поняла ти вчиш многочлени і мнонеженя многочленів на одно члени щоб тобі було понятніше потрібно те що перед дужками помножити на все тещо в душках на приклад2•у і 2•(-9) в нас виходе 2у-18 з наступним так само а потім ми ми получаємо многочлен якщо я не помиляюсь до речі -5•(-3,6)=18а не - 18 тому що при множені мінус на мінус дають плюс

Надіюсь допомогла чімось

Отвечает Елеугали Асылжан.

Пошаговое объяснение:

Здесь надо раскрыть скобки. 2*(y-9)-5*(y-3,6) =2y-18--18=-3y-36