На першій сторінці альбому хлопчик розмістив 14 світлин, а на другій — на 11 штук більше. Скільки

всього світлинхлопчик розмістив на цих сторінках альбому? як скласти задачу за арефметичними діями з поясненням.​

Ответы на вопрос

Отвечает Серикова Аида.
1)14 + 11 = 25 (св) - на другій сторінці альбому;
2)25 + 14 = 39 (св) всього на двох сторінках
Відповідь: 39 світлин на двох сторінках альбому.